Toto je ukázková verze první lekce anglického jazyka. Pro vstup je nutné se přihlásit jako host. V případě zájmu požádejte o přístupové údaje na adrese jazykovka@sokrates.cz. V demo verzi nejsou některé funkce dostupné, slouží pouze jako ukázka kurzu. Plný přístup s podporou pedagoga získáte zakoupením licence ZDE.

Tento kurz anglického jazyka odpovídá úrovni podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky C1. Je určen studentům, kteří chtějí nejen ovládat anglickou gramatiku, ale chtějí také pochopit anglickou morfologii, drobné nuance ve významech či výslovnosti slov, chtějí se naučit některé idiomy a frázová slovesa a chtějí obecně lépe pochopit kulturu anglického jazyka.

Tento kurz anglického jazyka odpovídá úrovni B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Je určen studentům, kteří chtějí ovládat anglickou gramatiku na pokročilé úrovni, a být tak připraveni na certifikované zkoušky.

Tento kurz anglického jazyka odpovídá úrovni B1 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Je určen středně pokročilým studentům, kteří chtějí být schopni běžné konverzace bez základních gramatických chyb.

Tento kurz anglického jazyka odpovídá úrovni A2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Je určen pro začátečníky, kteří znají základní slovíčka, fráze a základy anglické gramatiky.

Tento kurz anglického jazyka odpovídá úrovni A1 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Je určen úplným začátečníkům.