Tento kurz obsahuje vstupní testy pro různé úrovně španělského jazyka. Test je nazván vždy podle minimální úrovně, které dosahujete, pokud test splníte na 95 %. Pokud tomu tak není, měli byste své studium začít právě touto jazykovou úrovní. Hodně štěstí!

Tento kurz obsahuje vstupní testy pro různé úrovně anglického jazyka. Test je nazván vždy podle minimální úrovně, které dosahujete, pokud test splníte na 95 %. Pokud tomu tak není, měli byste své studium začít právě touto jazykovou úrovní. Hodně štěstí!

Tento kurz obsahuje vstupní testy pro různé úrovně německého jazyka. Test je nazván vždy podle minimální úrovně, které dosahujete, pokud test splníte na 95 %. Pokud tomu tak není, měli byste své studium začít právě touto jazykovou úrovní. Hodně štěstí!

Tento kurz obsahuje vstupní testy pro různé úrovně francouzského jazyka. Test je nazván vždy podle minimální úrovně, které dosahujete, pokud test splníte na 95 %. Pokud tomu tak není, měli byste své studium začít právě touto jazykovou úrovní. Hodně štěstí!